اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي چهارشنبه در برج ميلاد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اختتاميه ششمين المپياد علمي دانشجويان علوم پزشكي چهارشنبه در برج ميلاد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دکتر کامران سلطانی عربشاهی دبیر علمی ششمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور با اعلام این خبر افزود: نتایج آزمون حیطه علوم پایه، مدیریت و استدلال بالینی المپیاد روز دوشنبه اعلام می شود.

وی گفت: با توجه به اینکه حیطه هنر فقط آزمون گروهی دارد که در روز دوشنبه برگزار می شود نتایج آن سریع اعلام می شود. در روز سه شنبه نیز تیمها کار گروهی ارائه می کنند و امیدواریم تا بعد از ظهر روز سه شنبه نتایج کلیه آزمونها اعلام شود.

سلطانی عربشاهی یادآور شد: مراسم اختتامیه المپیاد روز چهارشنبه 19 شهریور ماه در برج میلاد برگزار شده و در این مراسم به دانشجویان برتر مدال طلا، نقره و برنز اهداء می شود.

وی خاطرنشان کرد: المپیاد ششم با تغییراتی در نحوه اهدای امتیازات و جوایز همراه خواهد بود و با تلاشهای کمیته فنی و همراهی وزارت متبوع مقرر شد تعداد بیشتری از دانشجویان شرکت کننده جوایز دریافت کنند.

دبیر علمی ششمین المپیاد علمی دانشجویان دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور تاکید کرد: مهمترین هدف از این کار ایجاد انگیزه در میان دانشگاههای کشور و پیشگیری از انحصاری بودن عناوین در اختیار چند دانشگاه است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه