اصلاحات دفترچه پردیس خودگردان کارشناسی ارشد منتشر شد

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اصلاحات دفترچه پردیس خودگردان کارشناسی ارشد منتشر شد - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، بر اساس اعلام سازمان سنجش در خصوص اعلام رشته‌های جدید علاوه بر رشته‌های مندرج در دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته آزمون ورودی متمرکز در دوره‌های مجازی (ویژه شاغلین) و پردیس خودگردان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی در مقطع کارشناسی ارشد، اصلاحات چند کد رشته هم اعلام شد.

در این اصلاحات اعلام شد که شیوه آموزشی کدرشته محل‌های تحصیل جدید شامل کد رشته محل های 31786، 31787، 31788، 31789 و 31790 از دانشگاه تهران مربوط به کدرشته های علوم سیاسی، روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای و همچنین کد رشته محل 31821 دانشگاه فردوسی مشهد از کدرشته امتحانی 1277- مهندسی کامپیوتر ـ نرم‌افزار به شیوه آموزش محور خواهد بود.

همچنین بر اساس این اصلاحات درس «کنترل و گواهی بذر» از مجموعه دروس تخصصی مواد امتحانی رشته زراعت و اصلاح نباتات (کد 1303) حذف شده و در کدرشته امتحانی 1303 دروس تخصصی شامل (زراعت، طرح آزمایش‌های کشاورزی) با ضریب 4 خواهد بود.

عنوان صحیح کدرشته امتحانی 1350 از رشته‌های امتحانی گروه هنر «مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای» است و دروس تخصصی مواد امتحانی این رشته، به این شرح اصلاح می شود : (مباحث عمومی شهرسازی ایران، مبانی نظری برنامه ریزی شهری و منطقه ای) (با ضریب 4).

داوطلبان تا ساعت 24 امروز چهارشنبه می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام کنند.

آزمون پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد پردیس های خودگردان دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی 21 شهریور برگزار می شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه