اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور برای اجرای سیاستهای رهبری

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

اعلام آمادگی دانشگاه پیام نور برای اجرای سیاستهای رهبری - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، ابوالفضل فراهانی در نامه ای به مقام معظم رهبری، آمادگی کامل این دانشگاه را برای اجرای سیاست های ابلاغی کلی علم و فناوری اعلام کرد.

متن نامه بدین شرح است:

" بسمه تعالی

محضر مبارک رهبر فرزانه انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله العظمی خامنه ای

سلام علیکم

ابلاغ سیاست های کلی علم و فناوری از سوی حضرتعالی، نویدبخش حرکتی پرشور، گسترده و هدفمند از سوی دانشگاهیان، نخبگان و دانشمندان کشور همسو با اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

بی تردید نقش بی بدیل دانشمندان کشور در گسترش مرزهای دانش و کسب مقام و افتخارات ارزنده علمی- فناوری در عرصه های بین المللی برکسی پوشیده نیست و قطعا ابلاغ این سیاست ها، ارزنده ترین راهبرد برای حرکت هوشمندانه و هدفمند، در مسیر اعتلا و پیشرفت و در نهایت دستیابی به قله های رفیع دانش بشری است.

دانشگاه پیام نور با جدیت و اهتمام ویژه، آمادگی کامل خود را برای اجرای این سیاست ها اعلام می دارد. این دانشگاه به صورت ویژه و به دلیل گستردگی در سراسر کشور و دارا بودن بسترهای ادامه تحصیل در مناطق کم برخوردار، تمام توان خود را جهت اجرای «توزیع عادلانه فرصت‌ها و امکانات تحصیل و تحقیق در آموزش عالی در سراسر کشور» به کار می بندد.

امید است با همت مضاعف دانشگاهیان، دانشمندان،نخبگان، فرزانگان و صاحبنظران، بیش از پیش در عرصه های علم و فناوری پیشگام و پیشرو باشیم و نام ایران همچون گذشته در عرصه علم، پژوهش و فناوری سرافراز و ماندگار باشد.

از خداوند منان طول عمر همراه با سرافرازی برای حضرتعالی خواستاریم."

به گزارش مهر، پیش از این هم 9 تن از روسای دانشگاههای کشور در نامه ای خطاب به رهبری، آمادگی دانشگاه تحت مدیریتشان را برای اجرای سیاستهای ابلاغی اعلام کردند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه