بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر - هیاهو برای هیچ

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، تیم ذوب‌آهن که در هفته‌های گذشته نتایج بسیار خوبی در لیگ برتر کسب کرده، امروز میزبان صبای قم بود اما نتایج هفته‌های گذشته و جایگاه تک رقمی این تیم نیز هواداران ذوب‌آهن را به ورزشگاه فولادشهر اصفهان نکشاند.

* البته برگزاری این بازی در یک روز غیر تعطیل نیز یکی از دلایل حضور اندک تماشاگران ذوب‌آهن در بازی امروز به شمار می‌رفت اما تعداد تماشاگران سبزپوشان اصفهانی که همواره در تمرینات این تیم حضور قابل توجهی دارند، امروز بسیار اندک و انگشت‌شمار بود.

* تیم ذوب‌آهن در بازی امروز خود اکبر ایمانی را به دلیل محرومیت و پویا سیف‌پناهی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت.

* جلال‌الدین علی‌محمدی بازیکن سابق تیم ذوب‌آهن و همچنین وحید علی‌آبادی نیز امروز در ترکیب صبا مقابل ذوب‌آهن اصفهان بازی می‌کردند.

* با توجه به عملکرد خوب مسعود حسن‌زاده در بازی هفته گذشته این تیم اصفهانی مقابل استقلال تهران، وی امروز به میزان قابل توجهی مورد توجه مدافعان صبا بود.

* کیفیت پائین زمین چمن ورزشگاه فولادشهر اصفهان امروز به میزان قابل توجهی مشکل بود و بخش‌هایی از این زمین زرد شده بود.

* احسان پهلوان، مهاجم جوان ذوب‌آهن با توجه به درخشش در دیدار مقابل استقلال تهران، امروز از ابتدای مسابقه در زمین حضور داشت.

* با قطعی شدن جدایی محمدباقر صادقی از تیم ذوب‌آهن، پیمان سلمانی به عنوان دروازه‌بان ذخیره تیم اصفهانی در ترکیب ۱۸ نفره ذوب‌آهن قرار گرفته بود.

* یحیی گل‌‌محمدی سرمربی ذوب‌آهن بعد از ۲ هفته محرومیت امروز هدایت تیمش را بر عهده گرفته بود و از کنار زمین به بازیکنان تیم نکاتی را متذکر می‌شد.

* بعد از گل به ثمر رسیده در دقیقه ۲۵ بازی که با ضربه دهنوی به ثمر رسید، وی به طرف گل‌محمدی آمد و با این حال گل‌محمدی از عملکرد وی راضی نبود و بر سرش فریاد می‌زد.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه