توصیه وزیر بهداشت به دانشجویان علوم پزشکی

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

توصیه وزیر بهداشت به دانشجویان علوم پزشکی - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، دکتر سید حسن هاشمی در جریان سفر به مشهد مقدس، با دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این شهر دیدار کرد.

هاشمی در میان دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: حضور در جمع های دانشجویی فرصتی مغتنم است و یکی از موارد مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

وزیر بهداشت استفاده از ظرفیتهای موجود کشور را راهکاری مناسب در فائق آمدن بر مشکلات عنوان و خاطر نشان کرد: امروز ایران اسلامی در شرایطی حساس قرار دارد و این مسئولیت سنگین بر عهده تمامی ماست که با ادامه دادن راه امام راحل، شهدا و اطاعت از رهبری ،مشکلات و مسائل کشور را حل کنیم.

وی اضافه کرد: این مهم نیست که متعلق به کدام گروه و تشکل هستیم بلکه مهم وظیفه ای است که در حال حاضر بر دوش دانشجویان و در سنگر علم و دانش نهاده شده است.

هاشمی به دانشجویان توصیه کرد: با ایجاد رابطه ای دوستانه ، تعامل ، همدلی ،هماهنگی و فارغ از مرز بندی های سیاسی در راه اعتلای میهن اسلامی تلاش و از این مقطع سنی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

پیش از سخنان وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی نمایندگان تشکلهای دانشجویی شامل بسیج دانشجویی، انجمن اسلامی، جامعه اسلامی و کانون های فرهنگی و هنری به بیان دیدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه