حضور یکی از کاربران گیزمیز در جام جهانی بزریل

 

یکی از کابران گیزمیز که با اسم "حاج غلام" کامنت میزاشت در ایمیلی نوشته: 

 

سلام منصور جان. این مطلب و اگه خواستی تو قسمتی از سایت قرار بده.
این داستان کاملا واقعیه و قسم میخورم در هیچ قسمتیش غلو نشده.

 

 

تاریخ 93.3.8

 

 

تو محل کارم دارای دستگاه های pos هستم که یکی از اونا متعلق به بانک پارسیانه، دیروز وقتی که کارت یکی از مشتریانمو کشیدم، پس از کسر مبلغ، برگه دومی رو چاپ کرد به این مضمون که " دارنده محترم دستگاه خود پرداز بانک پارسیان، شما برنده مسافرت به برزیل برای بازیهای جام جهانی هستید!" از خوشحالی داشتم پرواز میکردم! خلاصه رفتم برزیل و تمامی بازیهای ایران و از نزدیک دیدم.

 

 

حضور یکی از کاربران گیزمیز در جام جهانی بزریل - تصویر 1

 

 

ایران هم پس از انجام موفقیت آمیز تمامی بازیها به فینال راه پیدا کرد و در فینال دوباره به آرژانتین برخورد. در اواخر نیمه دوم بعلت مصدومیت هاشم بیگ زاده و عدم وجود بازیکن ذخیره، بلندگوی ورزشگاه از یکی تماشاچی های ایرانی خواست تا به زمین بیاد که از شانس ، قرعه به اسم من افتاد! خلاصه … نزدیک به 5 دقیقه بازی کردم که اعلام کردن هاشم بیگ زاده رفع مصدومیت شده و میخواد دوباره به بازی برگرده، منتها بعلت بازی خوب من یکی دیگه از بازیکن ها رو از بازی بیرون آوردن.

 

 

حضور یکی از کاربران گیزمیز در جام جهانی بزریل - تصویر 2

حضور یکی از کاربران گیزمیز در جام جهانی بزریل - تصویر 3

 

 

تقریبا دو دقیقه به پایان بازی مونده بود که هاشم یه سانتر از جناح راست زمین برای من ارسال کرد که نوک حمله بودم! منم با تمام وجود به سمت دروازه آرژانتین میدویدم. یه نگاه به پشتم کردم دیدم لئونل مسی با تمام وجود میدوه ولی به من نمیرسه- توپ جلوی پای من رسید که پشت محوطه دروازه با دروازه بان تک به تک بودم بودم. میدونستم آخرین فرصت ایرانه که برای اولین بار قهرمان بشه! برای همین تمام غیرت، قدرت ، توان، زورمو جمع کردم و با تمام وجود ستون کنار تخت خوابمو شوت کردم که میتونید نتیجشو در پایین ببینید!!

 

 

.

.

.

.

.

.

 

 

 

 

حضور یکی از کاربران گیزمیز در جام جهانی بزریل - تصویر 4

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه