شرایط میهمان شدن در دانشگاه علوم پزشكي تهران - زمان اعلام درخواست

شرایط میهمان شدن در دانشگاه علوم پزشكي تهران - زمان اعلام درخواست - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، این متقاضیان از تاریخ 15 تیر ماه تا 15 مردادماه فرصت دارند جهت ثبت تقاضای میهمانی و اسکن مدارک لازم به سامانه الکترونیکی http://guestedu.tums.ac.ir مراجعه کنند.

تصویر فرم تقاضای میهمانی از دانشگاه مبداء، تصویر گواهی معدل و تصویر مدارک و مستندات مربوط به دلایل دانشجو برای درخواست میهمانی از جمله مدارک مورد نیاز این متقاضیان است.

بر اساس اعلام این دانشگاه با توجه به ظرفیت محدود در هر مقطع و دانشکده و شرایط ذیل درخواست هایی که فقط از طریق سامانه فوق ثبت شده باشند در کمیسیون ویژه میهمانی بررسی و به ترتیب اولویت موافقت به عمل خواهد آمد و نتایج نهایی بعد از برگزاری کمیسیون ویژه میهمانی از طریق همین سامانه در تاریخ 30 مرداد ماه به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

متقاضیان نیازی به مراجعه حضوری به حوزه آموزشی دانشگاه ندارند و درخواست های خود را صرفا باید از طریق سامانه اعلام شده ارسال کنند.

با توجه به مصوبه هیئت امنای دانشگاه از دانشجویان میهمان متناسب با مقطع و نوع درس شهریه اخذ می شود. ثبت نام در این سامانه هیچگونه حقی را برای میهمان شدن متقاضی ایجاد نمی کند و نظر نهایی کمیسیون در خصوص پذیرش یا عدم پذیرش تقاضای میهمانی قطعی و لازم الاجرا خواهد بود.

با توجه به تغییر در برنامه آموزشی در رشته پزشکی و عدم انطباق واحد ها، دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشجویان متقاضی میهمان در رشته پزشکی ورودی سال تحصیلی 91 – 90 و به بعد را به ��نوان میهمان نمی پذیرد.

حداقل معدل دو نیمسال گذشته برای متقاضیان میهمان کلیه مقاطع و رشته های تحصیل 16 است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه