شمار رشته های تحصيلات تكميلی دانشگاه آزاد اسلامی سنندج به 80 مورد رسيد

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

به گزارش جوان ایرانی، محمد قربان کیانی شامگاه سه شنبه در جلسه تشکیل مجمع خیرین دانشگاه ساز که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج برگزار شد، اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در 80 رشته مقطع تحصیلات تکمیلی دانشجو پذیرش کرده است.

وی گفت: در حال حاضر در طول سه دهه از عمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج شمار رشته های کارشناسی ارشد آن به تعداد انگشتان یک دست نمی رسید که در طول کمتر از دو سال اخیر شمار رشته های کارشناسی ارشد در این واحد به 54 رشته مقطع افزایش پیدا کرده است.

دبیر هیئت امنا دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان ادامه داد: در کنار این مهم و برای اولین بار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج در 25 رشته دکتری ��ر سال تحصیلی جاری دانشجو پذیرش شده است که از این حیث هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج یکی از مراکز و قطب های علمی در منطقه به شمار می رود.

وی با بیان اینکه ظرفیت های بهتری برای توسعه فعالیت های آموزشی در اختیار دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج قرار دارد، عنوان کرد: وجود بیش از 30 عضو هیئت علمی درکنار ظرفیت های خوب آرمایشگاهی از دیگر توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی در سنندج است که انتظار می رود با تکیه بر این توانمندی ها بتوانیم به موفقیت های بهتری دست پیدا کنیم.

کیانی در بخش دیگری از سخنان خود در این نشست با اشاره به مغفول ماندن استفاده از ظرفیت خیرین در راستای توسعه هر چه بهتر فعالیت ها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی یادآور شد: متاسفانه در طول سالهای گذشته به هیچ عنوان از ظرفیت های خیرین استفاده نشده است و انتظار می رود که با برگزاری این نشست زمینه برای توسعه فعالیت های این بخش فراهم شود.

وی اظهار داشت: خوشبختانه خیرین در استان کردستان در سایر حوزه ها فعالیت های بسیار خوبی را اجرایی و عملیاتی می کنند و به همین دلیل لازم است که ضمن ایجاد هماهنگی از این ظرفیت ها نیز برای حمایت از دانشگاه آزاد اسلامی در سنندج و سایر شهرستان های استان کردستان نیز استفاده شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج بیان کرد: تشکیل مجمع خیرین دانشگاه ساز و همچنین برنامه ریزی برای فعالیت هر چه بهتر در این بخش یکی از انتظارات اصلی از برگزاری این نشست است که بدون شک با توجه به حضور چهره های برجسته می توان انتظار داشت که این مهم به بهترین شکل ممکن اجرایی و عملیاتی شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه