موافق تشکیل سازمان صنعت چاپ هستیم

سرویس اندیشه جوان ایرانی به نقل از مهر؛ بخش نشر و کتاب:

موافق تشکیل سازمان صنعت چاپ هستیم - تصویر 1

عباس ایران عقیده رئیس انجمن چاپ دیجیتال در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره ارزیابی خود از چهارمین نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی که روز گذشته در محل هتل المپیک به کار خود خاتمه داد، گفت: به دلیل تخصصی بودن این نمایشگاه، کسانی که در آن شرکت می‌کنند و همچنین کسانی که از آن بازدید می‌‌کنند، به دنبال نیازهای خاص و مشخصی می‌گردند. قطعاً این نمایشگاه هم خالی از اشکال نیست اما با توجه به خاص بودن آن، ارزیابی درباره موفق بودن یا ناموفق بودن آن تنها به برگزارکننده آن برنمی‌گردد بلکه باید در ارتباط با کل مشکلات صنعت چاپ به ویژه در حوزه مالی، این ارزیابی را انجام داد.

وی با بیان اینکه با این حال ما معتقدیم پتانسیل استفاده از چاپ دیجیتال در کشور ما بی‌نهایت زیاد است، از پیشنهاد برخی شرکت کنندگان در نمایشگاه چاپ دیجیتال و نشر رومیزی برای برگزاری این نمایشگاه در دو بار در سال خبر داد اما گفت که تصمیم‌گیرنده در این زمینه انجمن چاپ دیجیتال نیست بلکه موسسه مجری در این خصوص تصمیم می‌گیرد.

ایران عقیده در مورد پیشنهاد تشکیل سازمان واحد و یکپارچه چاپ هم که این روزها مطرح می‌شود، گفت: ما چاپ دیجیتال را خارج از صنعت چاپ نمی‌دانیم. ضمن اینکه امروزه توسعه تکنولوژی، روی آوردن به چاپ دیجیتال را به یک امر بدیهی تبدیل کرده است و هدف ما این است که یک سازمان واحد شویم ولی نباید به اینگونه باشد که هر کدام راه خودشان را بروند و باید زیر یک چتر واحد با یک هدف مشترک کار کنیم.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه