نتایج نهایی کنکور 93 اعلام شد - آغاز ثبت نام از 22 شهریورماه

سرویس اندیشه جوان ایرانی؛ بخش حوزه و دانشگاه:

نتایج نهایی کنکور 93 اعلام شد - آغاز ثبت نام از 22 شهریورماه - تصویر 1

به گزارش جوان ایرانی به نقل از مهر، اسامی 466 هزار و 888 نفر از داوطلبان کنکور سال 93 به عنوان قبولی نهایی در این دوره از آزمون سراسری اعلام شده است.

اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در رشته‌های مختلف تحصیلی دوره‌های روزانه،‌ نوبت‌دوم ‌(شبانه)، نیمه‌حضوری، دانشگاه‌پیام‌نور، پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی، موسسات غیرانتفاعی و غیردولتی، رشته‌های تحصیلی مجازی و پردیس خودگردان دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شده است.

همچنین اسامی پذیرفته شدگان مرحله پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی برای موسسات آموزش عالی غیر انتفاعی و غیردولتی، دانشگاه پیام‌نور و دوره‌های مجازی درسال تحصیلی 94-1393 که ‌گزینش‌ آنها به ‌روش‌متمرکز صورت‌ گرفته ‌است، در این مرحله اعلام شده است.

کلیه پذیرفته‌شدگان برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام، تاریخ ثبت‌نام و مدارک لازم برای ثبت‌نام (علاوه بر مدارک مندرج در این اطلاعیه) ضرورت دارد ابتدا به سایت اینترنتی دانشگاه و یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه کنند. درصورتی که دانشگاه یا موسسه‌ای برنامه زمانی برای ثبت‌نام در سایت اینترنتی خود درج نکرده باشد پذیرفته‌شدگان این قبیل موسسات لازم است مطابق جدول اعلامی می توانند از شنبه 22 شهریورماه به محل قبولی مراجعه کنند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه